HPC6028NF-101M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HPC6028NF-101M
JLCPCB Part #
C304368
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 605mΩ 720mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS