HPC5020NF-100M
MFR.Part #
HPC5020NF-100M
JLCPCB Part #
C304364
Package
SMD,5x5mm
Description
1.5A 1.7A 10uH 110mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS