HPC4012TF-3R3M
MFR.Part #
HPC4012TF-3R3M
JLCPCB Part #
C357048
Package
SMD,4x4mm
Description
1.6A 1.7A 3.3uH 70mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS