TMPF 0603A-2R2MN-ABD
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPF 0603A-2R2MN-ABD
JLCPCB Part #
C17450026
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
12.2mΩ 15.9A 2.2uH 7A ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS