HPC3010TF-1R0Y
MFR.Part #
HPC3010TF-1R0Y
JLCPCB Part #
C155109
Package
SMD,3x3mm
Description
1.8A 1.8A 1uH 55mΩ ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS