HPC3015TF-3R3M
MFR.Part #
HPC3015TF-3R3M
JLCPCB Part #
C155138
Package
SMD,3x3mm
Description
1.4A 1.4A 3.3uH 96mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS