TMPF 1010A-6R8MN-ABD
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPF 1010A-6R8MN-ABD
JLCPCB Part #
C17511796
Package
SMD,11.9x11mm
Description
14A 18mΩ 21.8A 6.8uH ±20% SMD,11.9x11mm Power Inductors ROHS