FCA 3216KF4-121T03
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
FCA 3216KF4-121T03
JLCPCB Part #
C17552765
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 120Ω@100MHz 300mΩ 350mA 4 ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS