TMPC 1004HV-4R7MG-D
MFR.Part #
TMPC 1004HV-4R7MG-D
JLCPCB Part #
C17197603
Package
SMD,11x10mm
Description
10A 15.5mΩ 17A 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS