HPC3015TF-220M
MFR.Part #
HPC3015TF-220M
JLCPCB Part #
C155135
Package
SMD,3x3mm
Description
22uH 550mA 550mA 552mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS