FCI1608F-100K
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
FCI1608F-100K
JLCPCB Part #
C127280
Package
0603
Description
10uH 15mA 17MHz 2.55Ω 30@2MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS