WCM2012F2SV-900T04
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
WCM2012F2SV-900T04
JLCPCB Part #
C5441329
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-55℃~+125℃ 10MΩ 125V 2 300mΩ 400mA 50V 90Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS