ACM 3225F2DV-510T02-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
ACM 3225F2DV-510T02-D
Description
-55℃~+150℃ 10MΩ 1kΩ@10MHz、2.6kΩ@10MHz 200mA 51uH@100kHz 700mΩ 80V - Common Mode Filters ROHS