TMPA0603S-4R7MN-D
MFR.Part #
TMPA0603S-4R7MN-D
JLCPCB Part #
C305191
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
28mΩ 4.7uH 5.5A 6.5A ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS