TMPC0402HP-5R6MG-Z02
MFR.Part #
TMPC0402HP-5R6MG-Z02
JLCPCB Part #
C357137
Package
SMD
Description
112mΩ 2A 3A 5.6uH ±20% SMD Power Inductors ROHS