TMPF 0402A-1R2MN-ABD
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPF 0402A-1R2MN-ABD
JLCPCB Part #
C17487264
Package
SMD,4.4x4.4mm
Description
1.2uH 19.2mΩ 6.6A 7.8A ±20% SMD,4.4x4.4mm Power Inductors ROHS