SD050M220D11TKKKSOOR
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
SD050M220D11TKKKSOOR
JLCPCB Part #
C707904
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 2000hrs@105℃ 22uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS