CD050M101F10PC97V00A
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
CD050M101F10PC97V00A
JLCPCB Part #
C20598581
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 369mA@100kHz 50V 680mΩ@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS