CK050M2R2C5APKKKV00R
MFR.Part #
CK050M2R2C5APKKKV00R
JLCPCB Part #
C2935103
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 11mA@120Hz 2.2uF 2000hrs@105℃ 4mm 5.4mm 50V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS