CD050M221G10PC97V00A
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
CD050M221G10PC97V00A
JLCPCB Part #
C20598582
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 480mΩ@100kHz 50V 553mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS