SM016M221E07PA41S00R
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
SM016M221E07PA41S00R
JLCPCB Part #
C317896
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS