SLT1212V103MNP
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLT1212V103MNP
JLCPCB Part #
C5149047
Package
Plugin
Description
1.5A 10mH 2 200mΩ 500V、1.5kV 插件 Common Mode Filters ROHS