SMW5025S501NTT
MFR.Part #
SMW5025S501NTT
JLCPCB Part #
C22386589
Package
SMD-4P,5x5mm
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 27mΩ 30Ω@10MHz、500Ω@100MHz 4A 50V SMD-4P,5x5mm Common Mode Filters ROHS