SLP6028S220MTT
MFR.Part #
SLP6028S220MTT
JLCPCB Part #
C254864
Package
SMD,6x6mm
Description
1.4A 22uH 74mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS