SLO0430T4R7MTT
MFR.Part #
SLO0430T4R7MTT
JLCPCB Part #
C42427953
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
4.3A 4.7uH 46mΩ 7A ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS