SLT040125T150MUB
MFR.Part #
SLT040125T150MUB
JLCPCB Part #
C325999
Package
插件,13.2x6.5mm
Description
15uH 27mΩ 4A Toroidal inductor ±20% 插件,13.2x6.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS