SLO0880T100MTT
MFR.Part #
SLO0880T100MTT
JLCPCB Part #
C19189351
Package
SMD,8.9x8.5mm
Description
10A 10uH 22.9mΩ 8.7A ±20% SMD,8.9x8.5mm Power Inductors ROHS