SLS3D28S4R7NTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLS3D28S4R7NTT
JLCPCB Part #
C364107
Package
SMD,4x4mm
Description
4.7uH 46mΩ 800mA Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS