SLW4030S5R6MST
MFR.Part #
SLW4030S5R6MST
JLCPCB Part #
C206261
Package
SMD,4x4mm
Description
1.95A 2.6A 5.6uH 65mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS