SMW5025S101QTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SMW5025S101QTT
JLCPCB Part #
C22386587
Package
SMD-4P,5x5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10MΩ 10Ω@10MHz、100Ω@100MHz 13mΩ 6A SMD-4P,5x5mm Common Mode Filters ROHS