SLO201610T1R5MTT
MFR.Part #
SLO201610T1R5MTT
JLCPCB Part #
C3020027
Description
1.5uH 2.3A 2.9A 80mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS