SMW5025S102MTT
MFR.Part #
SMW5025S102MTT
JLCPCB Part #
C22386590
Package
SMD-4P,5x5mm
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 2A 34mΩ 50V 60Ω@10MHz、1kΩ@100MHz SMD-4P,5x5mm Common Mode Filters ROHS