SLB2010P6R5MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLB2010P6R5MTT
JLCPCB Part #
C2842801
Package
SMD,22.5x20.5mm
Description
20A 25A 4.6mΩ 6.5uH ±20% SMD,22.5x20.5mm Inductors (SMD) ROHS