SMW9040S510DTT
MFR.Part #
SMW9040S510DTT
JLCPCB Part #
C41406953
Package
SMD,9.5x5.6mm
Description
-20℃~+80℃ 100MΩ 2 300mΩ 500V 500mA 50V 51uH@100kHz 800Ω SMD,9.5x5.6mm Common Mode Filters ROHS