SMW7060S301NTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SMW7060S301NTT
JLCPCB Part #
C2895838
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-30℃~+100℃ 10MΩ 10Ω 125V 2 300Ω@100MHz 5A SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS