SLH1204S221MTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLH1204S221MTT
JLCPCB Part #
C397809
Package
SMD,12x12mm
Description
220uH 700mΩ 800mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS