SCW4532M102KTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCW4532M102KTT
JLCPCB Part #
C2832119
Package
1812
Description
1mH 30mA 40Ω Molded Inductor ±10% 1812 Power Inductors ROHS