SLW201610P2R2MST
MFR.Part #
SLW201610P2R2MST
JLCPCB Part #
C207860
Description
1.45A 170mΩ 2.15A 2.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS