SCA1111H47NJTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCA1111H47NJTT
JLCPCB Part #
C5356616
Package
SMD
Description
11.3mΩ 2.2GHz 200@400MHz 4.4A 47nH ±5% SMD Inductors (SMD) ROHS