SCW4532M150KTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SCW4532M150KTT
JLCPCB Part #
C2832111
Package
SMD,4.5x3.2mm
Description
15uH 2.5Ω 200mA Molded Inductor ±10% SMD,4.5x3.2mm Power Inductors ROHS