SLT044125T330MUB
MFR.Part #
SLT044125T330MUB
JLCPCB Part #
C326006
Package
Plugin
Description
2.5A 33uH 42mΩ Toroidal inductor ±20% 插件 Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS