SLT040125T100MUB
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLT040125T100MUB
JLCPCB Part #
C325998
Package
插件,13.2x6.5mm
Description
10uH 32mΩ 4.2A Toroidal inductor ±20% 插件,13.2x6.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS