SWPA4030S331MT
MFR.Part #
SWPA4030S331MT
JLCPCB Part #
C96898
Package
SMD,4x4mm
Description
250mA 300mA 330uH 4Ω ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS