SDFL1608Q1R1MTF
MFR.Part #
SDFL1608Q1R1MTF
JLCPCB Part #
C7075232
Package
0603
Description
1.1uH 25mA 35@10MHz 600mΩ 75MHz ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS