HQ0603Q18NHT01
MFR.Part #
HQ0603Q18NHT01
JLCPCB Part #
C6054258
Description
18nH 20@500MHz 250mA 3.5GHz 800mΩ ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS