MPH201210S4R7MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MPH201210S4R7MT
JLCPCB Part #
C279919
Package
0805
Description
230mA 250mΩ 4.7uH ±20% 0805 Power Inductors ROHS