SWPA5020S1R2NT
MFR.Part #
SWPA5020S1R2NT
JLCPCB Part #
C98418
Package
SMD,5x5mm
Description
1.2uH 29mΩ 3.55A 4.5A ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS