SDCL1005C5N6BTDF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCL1005C5N6BTDF
JLCPCB Part #
C6807745
Package
0402
Description
300mΩ 4GHz 5.6nH 650mA 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS