SDWL1005C3N2SSTFM01
MFR.Part #
SDWL1005C3N2SSTFM01
JLCPCB Part #
C408647
Description
15@250MHz 170mΩ 3.2nH 500mA 6GHz Wire-wound chip inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS