SPH4012H5R1MT
MFR.Part #
SPH4012H5R1MT
JLCPCB Part #
C6297442
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2A 132mΩ 5.1uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS